KURUMSAL

AREKSAN HİJYEN VE ISLAK HACİM EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2009 yılından bugüne tek hedefimiz imalattan direkt tüketiciye kaliteli ve birinci sınıf ürünler ile devamlılık esasına dayanmaktadır.

Türkiye geneli satış ve satışdan daha önemli yerinde teknik servis vermek amacı ile yaygın teknik servis ağı ile kusursuz hizmeti amaçlamaktayız.

Projeden imalata, özel tasarım ve özel ebatlarda ürettiği ürünler ile Areksan Hijyen Ekipmanları her zaman yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. Ürünlerimizin tamamı HACCP standartlarına göre üretilmektedir. Üretim aşamasında her zaman kaliteli hammadde, kaliteli üretimi hedeflemiştir. Ürünlerimiz üzerinde kullanılan Turnike sistemleri Türkiye geneli 24 saat içerisinde teknik servis hizmeti vermektetir.

ARGE Ekibi ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Bu bağlamda üretilen her ürün elektronik kart sistemi yapılmaktadır. Tüm sistem tek bir elektronik kart ile kontrol edilmekte ve anında müdahele yapılmaktadır.

Ürettiğimiz yatay ve dikey fırçalı hijyen hatları üzerinde bulunan tüm her bir fırça için ayrı ayrı redüktörlü motor kullanılmaktadır.

Style Switcher

Predefined Colors

Layout Style

Background Image

Background Color

Reset